כיצד לומדים ללמוד

אחת הדרכים המפתיעות ביותר ללמוד מיומנות חדשה היא ללמד אותה. אם אתה לומד מיומנות חדשה בתוכנות עסקיות, שאל את הבוס שלך לפני שאתה מציג בפני הצוות שלך על כך. על פי מחקר חדש מבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ג'ונס הופקינס, הוא יכול לעזור לך ללמוד מיומנות מוטורית חדשה ולשנות את אופן התרגול שלך.

בלי קשר לסיבת לימוד שפה חדשה

תסכים שזה אידיאלי ללמוד אותה. זה לא חייב להיות תהליך איטי ומייגע. שום דבר לא יכול להחליף עבודה קשה ומאמצים הנדרשים ללמידה, וניתן ללמוד שפה זרה חדשה אם תעקוב אחר האסטרטגיה הנכונה ותתמסר לתהליך.

לימוד דברים חדשים

הוא חלק גדול מהחיים, וכולנו שואפים ללמוד ולצמוח. כעת יש לנו הבנה טובה יותר של האופן שבו אנו לומדים וכיצד המוח שלנו מעבד ומאחסן מידע בצורה היעילה ביותר בזכות מדעי המוח. אם אתה רוצה להרחיב את הידע שלך במהירות, להלן 10 דרכים מוכחות להתחיל ללמוד היום.

הסיבה היחידה שאני לא נותן לקורס הזה ציון מושלם

היא בגלל שהוא מלמד אותך ללמוד, אבל קשה לאשר שהוא עובד. אני חושד שמה שאני אומר הוא שאם תלמד מההערות בקורס זה, זה יעזור לך לפתוח את דעתך מחדש אם זה מרגיש סגור בכל שלב בחייך. ל- Bestseller Minds Up יש סדרה של מהדורות מתוקנות לילדים ובני נוער המלמדות אותם טריקים פשוטים ללמוד נושאים קשים כדי שיוכלו להרגיש בנוח לא רק בלימודים, אלא גם כתלמידים.

לאחר שנה שבה התרכזתי בלימוד ספרדית

השגתי יותר ממה שיכולתי לדמיין על ידי ביצוע מספר עקרונות פשוטים. למען האמת, יש הרבה מידע מוטעה על הדרך הטובה ביותר ללמוד ספרדית. קורס זה בוחן אותך אם אתה מבין מה הוא מנסה ללמד, ולדעתי הוא עושה עבודה טובה, אך עדיין לא מצאתי דבר שאוכל ליישם על נושאים אחרים שאני רוצה ללמוד.

להלן אפרט 7 מהדרכים הטובות ביותר ללמוד ספרדית בעצמך, ללא שיעורים או שיעורים. כפי שתמצא, אתה יכול לעשות את כל זה בנוחות של הבית שלך.

במשך למעלה מעשור של אימון והתייעצות עם אלפי מנהלים במגוון תעשיות

עמיתי ואני פגשנו אנשים שמצליחים ללמוד מכל הסוגים. הם רוצים להבין ולשלוט במיומנויות חדשות. הם רואים את עצמם כפי שהם חושבים, הם שואלים שאלות טובות, הם סובלים את הטעויות שלהם והם נעים לאורך עקומת הלמידה. לומדים גדולים לוקחים את שאיפותיהם לרמה אחרת, וזה המפתח להיות פחות אשם בהתנגדות להתפתחות שהיא קריטית להצלחה.

לפי מורים רבים

סגנון הלמידה שלך יכול להיות חזותי, שמיעתי, מילולי או פיזי. הרעיון של "סגנון למידה" יכול לפגוע ולהכניס אותך לחשיבה נוקשה שמונעת ממך לפתח כישורי למידה חשובים הניתנים לפיתוח. אם אנו רוצים ללמוד, עלינו להתמקד בחיוביות שאנו יכולים להפיק מהלמידה ולדמיין עתיד מאושר שבו נוכל לקצור את הפירות.

חבל שיש ברשותנו כל כך הרבה כלים מנטליים מבוססי מדע

המסגרת המשמשת לזיהוי סגנונות למידה נקראת VARK המייצגת למידה חזותית, שמיעתית, קריאה, כתיבה וקינסטטית. חשוב לציין כי יש דחיפה בקהילה המדעית לסגנונות למידה ותוקף, כאשר חוקרים מכנים אותם נוירומיתים.

יש קורס נהדר בשם Learn to Learn on Coursera מאת ד"ר ברברה אוקלי וד"ר טרנס סיינובסקי. הוא מכסה את מדע הלמידה וכיצד לייעל את הדרך בה אתה לומד, מבין ומשתמש בחומרים חדשים.

אתה לא צריך ללמוד הרבה מילים כדי לשלוט בשפה. על ידי התמקדות בלימוד מילים אתה מבטל זמן מבוזבז ומגדיל את כמות המידע שאתה מבין.

לדעת מתי לעשות מבחן

היא דרך מצוינת להניע את עצמך ללמוד מהר יותר. כדי להאיץ את הלמידה, דלג על מחשב נייד ורשום הערות בעזרת עט ונייר באופן המיושן. זה אולי נראה שהקלדת ההערות שלך במחשב נייד תהיה יסודית ותעזור לך ללמוד מהר יותר במהלך ועידה או הרצאה, אבל לא כך זה עובד.

ביצוע שינויים קלים וחזרה על אימונים יכול לעזור לך לשלוט במיומנות על ידי כך בכל פעם

סטודנטים שלומדים קשה ומרבים לישון לא רק שמצליחים יותר, אלא גם מאושרים יותר. תכנון מבחן סטנדרטי מספר חודשים ואפילו שנים לפני שתתחיל ללמוד שפה חדשה יכול להניע אותך והתוצאות יעזרו לך להוכיח את רמת השפה שלך בפני מעסיקים פוטנציאליים ובית הספר עצמו.

לפני כמה שנים אימנתי CMO שהסס ללמוד מידע גדול. בעוד שרוב עמיתיו הפכו להיות חוזרים בתשובה, הוא שכנע את עצמו כי אין לו זמן לעסוק בביג דאטה מכיוון שזה לא חשוב לתעשייה שלו.