קיצור כתובת

כדי להזין כתובת, הקש Ctrl + Shift + A כדי לעקוף את הממשק. תוכל גם ללחוץ על Enter בכל מי שמופיע בדפדפן שלך כדי להחליף אתר אחר. לאחר הקשה על Enter, הקש Alt + Enter כדי לפתוח את האתר בחיפוש אחר כרטיסייה חדשה.

ניתן להזין קיצורי דרך לפקודות המשמשות בחלון הראשי של P4V

במציג הגרפים העדכניים, בכלי Diff Dossier וב- Time Lapse View. קיצור הדרך מועיל אם כמה מכם מעדיפים את קיצור הדרך, אך משתמשים רבים מעדיפים את קיצור הדרך במקום להגיע לעכבר. לחץ או לחץ על שילוב המקשים החדש לשליטה בעת לחיצה על שילוב המקשים הרצוי.

אם אתה רוצה לשנות את הקשות המקשים שלך

הפקודה e היא ישנה כמו הזמן. איננו צריכים לשנות את ההגדרות הרגילות של Dotm בתפריט הנפתח שמור שינויים, אך אם אתה עובד עם תבניות תוכל לשמור קיצורי דרך לקובץ תבנית ספציפי, מה שיכול להיות מועיל.

הזן את כתובת אתר ההתחברות שלך בשורת הכתובת בחלק העליון של חלון הדפדפן ולחץ על Enter במקלדת

כאשר דף הכניסה נטען, לחץ על סמל הכוכב בפינה השמאלית העליונה של המסך. לאחר טעינת הדף, לחץ על סמל כוכב אחר בפינה השמאלית התחתונה של שורת הכתובת הימנית העליונה.

תוכל לשמור קישור זה על שולחן העבודה שלך כדי לפתוח אותו בדפדפן האינטרנט שלך בדף הכניסה שלך. בכרטיסיה מסמכי אינטרנט, תוכל לעדכן את כתובת האתר של כתובת ההתחברות לחשבון שלך באמצעות קישור זה.

צור סימניה או קיצור דרך לשולחן העבודה המאפשר לך לגשת לדף הכניסה של מוצר Dude Solutions שלך

ניתן ליצור סימניות ומועדפים כדי לגשת לדפדפן האינטרנט שבחרת. ניתן לשמור קיצור שולחן עבודה בשולחן העבודה שלך שנפתח בדפדפן שבחרת ושומר את כתובת האתר.

מדריך זה של Webopedia מראה לך כיצד ליצור קיצורי דרך לדפי אינטרנט בשולחן העבודה שלך באמצעות Firefox

Chrome, Internet Explorer ו- IE. קיצורי מקשים ב- Mozilla Firefox עובדים, אך לא ניתן להשתמש בהם בסביבת שולחן עבודה או במנהל חלון. אם אתה מפעיל קישורי עריכת טקסט בסגנון Emacs ב- GNOME, הם עובדים רק ב- Firefox. ניתן בקלות לראות מאמרים נוספים באתר PFS למאמרים איכותיים.

לכל דפדפני האינטרנט הנפוצים יש מספר רב של קיצורי מקשים במשותף

לכל דפדפן יש קיצורי דרך ספציפיים לדפדפן שלו, אך למידת קיצורי דרך אלה תעשה לך טוב אם תעבור בין דפדפנים שונים במחשב אחד. קיצורי דרך אלה פועלים בכל הדפדפנים שלך, בין אם אתה משתמש ב- Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, Apple Safari או Opera.

אני מבלה יותר זמן בדפדפן מאשר בכל יישום אחר במחשב שלי. אני מכיר קומץ קיצורי מקשים של דפדפן אינטרנט ומשתמש בהם מאות פעמים ביום.

אלה הם קיצורי הדרך החשובים ביותר ברוב חבילות Microsoft Office. אם אתה מבולבל, הנה רשימה מפורטת של קיצורי הדרך המפורטים להלן וכיצד ניתן ליישם אותם. אתה יכול להשתמש בהם כהפניה או לגלול למטה כדי לקבל הסבר מפורט יותר על כל קישור.

זהו סקריפט VBS קטן המשתמש בשיטה הפרוגרמטית getSelectNames כדי לפתוח פנקס כתובות. הכנסת חלקים מהירים של בלוק מאמרים לממשק משתמש היא קלה, וכך גם קיצורי דרך והקשות מהירים לשימוש.

השם בספר הכתובות הוא קיצור של שם מספר רציף. אם תזין מספר פקס כקיצור דרך, הוא ייכלל בפנקס הכתובות.

הקש V כדי להציג את שם הפרופיל שברצונך להגדיר ולאחר מכן לחץ עליו שוב. לחץ שוב על V כדי להציג את כל ההגדרות הזמינות ולאחר מכן לחץ על ההגדרות שברצונך לשמור שם.

העבר כרטיסיות למיקום שצוין במספר הכרטיסיות. לחץ לחיצה ימנית או החזק את החץ אחורה בסרגל הכלים של הדפדפן. הפקודה CTRL בסוף בוחרת ומסירה את הבחירה בכרטיסייה (מלבן מנוקד).

הזן מונח חיפוש עם סימן שאלה לביצוע חיפוש באמצעות מנוע החיפוש המוגדר כברירת מחדל

לדוגמה, אם אתה משתמש ב- Firefox כדפדפן ברירת המחדל, סמל "Firefox" יופיע. העבר את הסמן למילת המפתח הקודמת בסרגל הכתובות על ידי לחיצה על האפשרות (חץ ימינה).

ניתן להזין כל שילוב של מספרי חיוג, מספרי מדריכים או מספרי קבוצות. עם הקיצור שידור ניתן להזין עד 20 מספרי פקס. קיצור הדרך לשידור הוא ללחוץ על אפשרות ובחר שידור כדי להזין את מספר הפקס.

תוכל גם ליצור קיצור דרך של שולחן העבודה של Outlook לתיקייה ספציפית במשמרת שורת הפקודה של Outlook כדי לפתוח את פנקס הכתובות של Outlook. לדוגמה, הזן "LP" והקש על Tab כדי להקליד דברים כמו "אני רוצה לחפש סיסמה 1.".

Google התנסתה בממשק Chrome במשך שנים רבות ובסופו של דבר ביטלה את המראה שתקבל עם Chrome Duet

חלק מהאנשים (Chrome Beta 92) הוסיפו בין היתר לחצנים חדשים לשורת הכתובות, מחליפי כרטיסיות, קיצורי כרטיסיות חדשים ואפשרויות שיתוף. זה למעשה נהדר, כי התנהגות זו כבר משולבת בדפדפני אינטרנט.

Outlook היה חלק מחבילת Microsoft Office מאז 1997 ואם קיבלת את הדוא"ל שלך משירות אינטרנט כמו Gmail, אתה כנראה משתמש ב- Microsoft Office במשך ימים.