שיפוצים במרכז

מרכז היעד נבנה בשנת 1990 והיה פרויקט הספורט הראשון של מורטנסון, שהוביל להקמת קבוצת הספורט של החברה. מאז שנות ה-80, מרכז לה קרוס הוא מקום לאירועי ספורט ואירועים חברתיים. אבל כעבור 40 שנה, ברור שהבניין מוכן לשיפוץ. קלאוס-אנדרסון עבדה בשיתוף פעולה הדוק עם מועצת העיר לה קרוס ו-ISG כדי לשפץ ולהרחיב את המרכז לחלל רב תכליתי של 120,000 רגל מרובע באמצעות תהליך תכנון ממושך, כולל אולם אירועים חדש וחדר עם נוף מדהים החלל הפונקציונלי הראשוני של מרפסת הגג . נוף של נהר המיסיסיפי במרכז העיר לה קרוס.

גזירת הסרט הוירטואלית וסיור במתקנים המשופצים יתקיימו ב-12 בצהריים ב-17 בנובמבר

Access Partners LLC, שבסיסה ב-Hallandale Beach, פלורידה, היא הבעלים של IDS ומימנה את השיפוץ. מענק של 6 מיליון דולר הוענק למשאל העם לשנת 2014 לפרויקט ייפוי האומנויות והפארקים לשיפוץ והרחבת מתקן אמנות ייחודי זה, שיפור הנגישות והקישוריות.

בסוף 2019 – תחילת 2020, נערכו סדרה של פגישות ציבוריות כדי להבהיר עוד יותר אפשרויות לשיפוץ המתקן. ב-28 במרץ 2017, הורתה מועצת העיר אשוויל לצוות להתחיל בפרויקט לשיפור מרכז המעבר ART.

שיפורים אלו ילכו יד ביד עם שיפוץ מרכז האמנויות ושיפורי התברואה בפאלן פארק כחלק מפרויקט השירותים הקהילתיים של ראלי

השיפוץ וההרחבה של מרכז האמנויות סיפקו הזדמנות למודרניזציה של הקמפוס כדי לחבר את מוזיאון גרג, התיאטרון החדש שנפתח בפארק, ומתקנים אחרים בפארק ובאזורים שמסביב.

מרכזים קהילתיים קיימים אחרים זקוקים לשיפוץ ומודרניזציה

כדי להפוך אותם לנוחים יותר לאורחים ולשירות. מרכזים קהילתיים חדשים כוללים בדרך כלל שטחי משרדים, שירותים, מטבח קטן, כיתה וחדר ישיבות. גם מרכז ההדרכה של Ibex, הסמוך לאולם טפל, יהפוך למגוון יותר.

המרכז מקווה להפוך חלק מהחדרים המשופצים לאולפן הקלטות ציבורי ולחללי חושים לילדים עם צרכים מיוחדים

"כל מי שיש לו ילדים שלא רוצה שישחקו במשחקי וידאו בתוך הבית כל היום, קחו אותם למרכז דנבר. אנו משרתים כיום כ-40 צעירים במרכז שיישארו בבניין במהלך הבנייה.

שימו לב שמספר כלי הרכב העירוניים שחונים ב-Maxwell Center ירד משמעותית כדי לספק יותר חניה לקשישים. הספסלים שהיו פעם מרכז החצר נמצאים כיום בפארקים עירוניים. הם נטועים מתחת לרצפה, מה שנותן לשורשים יותר מקום לצמוח.
למידע מורחב בנושא של שיפוצים במרכז יש להעיף מבט ב- rhsprojects.co.il

דב קולר, מנכ"לית IDS Center, תיארה את החלל החדש כ"מזמינים", מה שבא לידי ביטוי בעיצוב המחנה ובנגישותו. הודות לכניסה הגדולה למסוף המרכזי, יהיו בלובי פינות ישיבה חדשות שינצלו את האטריום הפתוח.

פרויקט שיפוץ הטרמינל המרכזי כולל הקמת נמלים למעליות ומדרגות המובילות ללופטי אוכל חדשים בצד הצפוני והדרומי

אנו משפרים את חווית הלקוח בנמל התעופה הבינלאומי בסיאטל-טקומה (SEA) על ידי שדרוג הטרמינל המרכזי כדי לספק יותר מסעדות וחנויות, מקומות ישיבה טובים יותר ומרווח מרפקים ושיפור נגישות ADA.

Stormont Vail Events Center שמח להיות חלק מפרויקט שיפוץ בסך 48 מיליון דולר שיחיה את מתחם הספורט הגדול ביותר של טופקה

להרחבה ולשיפוץ של מרכז לה קרוס תהיה השפעה חיובית לא רק על קהילת לה קרוס, אלא גם על כל אזור הקו. השיפוץ ב-5 מיליון דולר של IDS Centers Crystal Court מביא אלמנטים מודרניים לפארק עירוני איקוני שמנהיגי הפרויקט מקווים שיקבל בברכה עובדים ומבקרים במרכז העיר מיניאפוליס.

אם היית לאחרונה במרכז האדריכלות, אולי שמת לב שהוא עובר שיפוצים. בשבת עמלו כ-50 מתנדבים מקהילות אנדרסון על שיפוץ המרכז, שכלל עבודות הריסה, צביעה ועבודות גבס.

מכיוון שהמלון עובר כעת שיפוצים והרחבות גדולים

מועצת עיריית פלימות' אישרה שינוי שם כדי לשקף טוב יותר את מטרת הבניין. השלב הרביעי כלל שיפוץ מלא של משרד הצוות הקיים והפיכתו לעמדת הזיכיון הראשית, שירותים גדולים ומסדרון בין הצד הדרומי והצפוני של המתקן. השלב השלישי כלל בניית קומת ביניים למשרדים, שהביאה ליצירת שטחי משרדים חדשים לעובדי לה קרוס סנטר. רוב עבודות השיפוץ בשלב הראשון נעשו מאחורי הקלעים.

עלויות השיפוץ נעו בין 900,000 דולר למערכות חימום ומיזוג אוויר חדשות

ל-209,000 דולר עבור יציקת בטון ושיפור מגרשי כדורגל מקורים, ועד 20,000 דולר עבור רשת סביב שדות פנימיים. היה ברור שיש כמה תקלות בתהליך, כמו בכל עדכון, אבל אלה הוסברו או תוקנו מיד.

לאחר שהגיעו הלוקרים

קבענו תאריך התחלה לפרויקט באוקטובר. לאחר שנתיים ו-3 ניסיונות למצוא קבלן לשיפוץ המטבח שלנו, החלטנו להתקשר למרכז שיפוצים. היל ומרי לין דורהאם 70, מועצת הנאמנים, עם הבעל ביל רוג 70 חשפו תוכניות לשיפוץ מרכז מכללת דקר. בעבר מרכז קהילתי פרובידנס, דאנק נבנה בשנת 1971.

השיפוץ בסך 110 מיליון דולר של מרכז AT&T

המאכלס את סן אנטוניו ספרס של ה-NBA ומארח יותר מ-250 אירועים שנתיים, שיפר מאוד את חווית המשחק. מרכז הלמן מפורסם בקונצרטים, אבל גם במועדון הכדורסל שקמה, כמו גם באירועים חברתיים אחרים. האירוע הראשון שהתקיים במרכז הולמן החדש היה משחק כדורסל קמורה מאוניברסיטת אינדיאנה סטייט ב-14 בדצמבר 1973. כדי להבהיר את המראה הסופי של הזירה, קבוצת ה-HOK הביאה את הצוות, השחקנים והאוהדים של ספרס.

הקריאה לאמנים הוכרזה כחלק משיקום מרכז המעבר ART. גלבן תכננה לפתוח 20 קופסאות יוקרה חדשות בשנה לפני המועד כדי שיוכלו להימכר ולמכור במחצית השנייה של העונה. לאחר מכן השתלטו הדיירים על הבניין כדי לבנות את מיקומם הייחודי.