תליית טלוויזיה על ידי איש מקצוע

מצא את הכלים הנכונים לתלות את הטלוויזיה שלך על מתקן קיר או חתיכים

תליית טלוויזיה על ידי איש מקצוע:

תמיד עדיף להזמין איש מקצוע שיתלה את הטלוויזיה שלך על הקיר. אבל אם אתה מרגיש בטוח, אז זה לא כל כך קשה לעשות את זה בעצמך. אתה צריך את הכלים והחומרים הנכונים לעבודה.

כלים:

– מוצא חתיכים – רמה – מקדחה – מקדחים

חומרים:

– ערכה לתלייה לטלוויזיה – עוגני קיר (שימוש כבד) – עוגני קיר גבס – ברגים

תליית טלוויזיה על ידי איש מקצוע יכולה לעשות את ההבדל בין טלוויזיה שמותקנת על הקיר לכזו שפשוט יושבת עליה. יש הרבה כלים וטכניקות זמינות להרכבת הטלוויזיה שלך, אבל אתה צריך לבחור את המתאים לצרכים שלך. אתה גם צריך לשקול כמה מקום יש לך, באיזה סוג של תושבת קיר או חתיכים אתה משתמש, ואיזה סוג של טלוויזיה אתה רוצה לתלות.

הקדמה: תליית טלוויזיה ומה שאתה צריך לדעת

ישנן דרכים רבות לתלות טלוויזיה על הקיר, אך לא כולן טובות באותה מידה. תליית טלוויזיה זה לא קל כמו שזה נראה, במיוחד כשאין לך את הכלים המתאימים ואינך יודע מה אתה עושה. אבל עם הכלים והידע הנכונים, זה יכול להיות הרבה יותר קל.

במאמר זה נבחן כמה מהשיטות הנפוצות ביותר לתליית טלוויזיות על קירות ומה שאתה צריך לדעת לפני שתחליט איזו מהן הכי מתאימה למצב שלך. אנו גם נספק כמה עצות שימושיות כיצד לתלות את הטלוויזיה שלך כך שהיא תיראה במיטבה.

תליית טלוויזיה זה לא קל כמו שזה נראה. יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון לפני שאתה פשוט מתחיל לקדוח חורים בקיר ולקוות לטוב.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להבין באיזה סוג של מתקן טלוויזיה אתה תשתמש. המתקנים הנפוצים ביותר הם תושבת לטלוויזיה, מדף וסוגר. תוכל למצוא הוראות כיצד לתלות את הטלוויזיה שלך על כל אחד מהמכשירים הללו על ידי ביצוע הקישורים למטה:

הדבר הבא שעליך לעשות הוא להבין היכן החתיכים שלך ממוקמים בקיר. תצטרך להשתמש בחתיכים האלה כדי לתלות כראוי את הטלוויזיה שלך מבלי לפגוע בשום דבר אחר על הקיר שלך או לגרום לנזק מבני כלשהו.

מדריך רכישה לתליית קיר לטלוויזיה וטיפים וטריקים מועילים לבחירת המתאים

כאן נדבר על איך לתלות טלוויזיה על הקיר.

אנו גם נסקור כמה טיפים וטריקים מועילים שכדאי לדעת לפני שאתה קונה טלוויזיה.

נדבר גם על דרכים שונות לתלות את הטלוויזיה ומה כדאי לדעת לפני שבוחרים את הטלוויזיה המתאימה לכם.

הטלוויזיות מתייקרות יותר ויותר ולכן חשוב להקפיד על כך על מנת להפיק את המרב מהרכישה.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא למצוא את החתיכים בקיר. זה יהיה המדריך שלך איפה לשים ברגים, מסמרים או ווים.

השלב הבא הוא למדוד את הגובה והרוחב של הטלוויזיה ולאחר מכן לוודא שיש לך פלס, עיפרון וסרגל בהישג יד. תזדקק לכלים האלה כדי לסמן היכן תרצה שהטלוויזיה שלך תעלה על הקיר.

חשוב גם שלא תשכח כמה רחוק מהקיר הטלוויזיה שלך תעמוד על המעמד שלה. המרחק האידיאלי הוא כחמישה סנטימטרים מהקיר, כך שיש מספיק מקום לכבלים וציוד אחר כמו נגני Blu-ray או קונסולות משחקים.