3 טיפים להשקעות נדלן

רכישת נכס להשקעה דורשת יותר יציבות פיננסית מאשר רכישת בית או השכרת דירה. רכישת נכס להשכרה או למכירה חוזרת היא השקעה משמעותית.

אתה יכול להשתמש בכסף שלך או לקבל אישור להלוואת נדל"ן. כך יהיה לכם קל יותר לעמוד בנכס המושכר ובמקדמה.

אם אתם קונים חוזה שכירות

חפשו בתים שדורשים עבודה ויש להם תזרים מזומנים מהיום הראשון. אתה יכול לעשות זאת על ידי החלטה איזה סוג של נכס לקנות כדי לעמוד ביעדי ההכנסה שלך. אתה יכול גם למצוא יזם נכס שיעזור לך למקסם את ההכנסה שלך, במיוחד אם תחליט להשכיר את הנכס שלך.

אם אתה מתכנן להשקיע בנכס אחד או יותר

שקול להשתמש ב- LLC כדי לקנות אותם. בנוסף, קיומה של חברת LLC יכולה להגן על קרן הפנסיה שלך אם יקרה משהו לרכוש שלך. חברת LLC לא רק מציעה הגנה על נכסים יקרי ערך, אלא שהיא יכולה למנוע ממישהו (כגון דייר לשעבר או נוכחי) לקבל את השקעת הנדל"ן שלך ו/או מקום המגורים הראשי שלך בהמתנה לתביעה משפטית. אם השקעה נכשלת, או שמישהו החליק ונפל, מה שגרר צעדים משפטיים, הישויות הללו יכולות להגן על הנכסים האישיים שלך, מה שאומר שהגרוע ביותר שיכול לקרות הוא אובדן הכסף המושקע שלך.

שקט נפשי לדעת שחשבונות הפרישה שלך ונכסים אחרים צריכים להיות מחוץ להישג יד

זכרו, בעסקי ההשקעות בנדל"ן, הכסף הוא המלך, ולכן חשוב מאוד להשתמש בתוכנת ניהול נדל"ן מקוונת כדי לתכנן בצורה מציאותית ומדויקת ולהחזיק עתודות מגירה, כי זה יכול ורוצה. הקפד לתכנן את התקציב שלך בקפידה ולשמור את כספך ברזרבה ולהאציל אותו במידת האפשר כדי לפנות זמן לתקשורת ולסגור עסקאות שיהפכו את עסק ההשקעות בנדל"ן שלך לרווחי וצומח.

שוב

זו הסיבה שאתה רוצה לעבוד עם צוות של מנהלי נכסים מקומיים מהימנים ואנשי מקצוע בתחום הנדל"ן אשר ינהלו את ההשקעה שלך באופן אקטיבי כדי לתת לך יתרון. לכן, כאשר מחליטים היכן להשקיע, שימו לב לעלייה של נקודות חמות, שעשויות להיות ערים ספציפיות או אפילו אזורים ספציפיים. עם הזמן, הידרדרות השטח עלולה להוות בעיה, לכן אנא שימו לב לכל שינוי שעלול להשפיע על ערך הנכס העתידי. אם אתה מבין היטב את המגמות הנוכחיות, כולל כל ירידה או עלייה בדמי השכירות הממוצעים, ההכנסה, הריבית ואפילו שיעורי האבטלה/פשע, תוכל להבין את תנאי השוק הנוכחיים ולתכנן תוכניות לעתיד.

בנוסף, החליטו אם להשקיע בדיור איכותי, דיור הזקוק לשיפוץ, דיור חדש או עיקול וכדומה. לפני בחירת נכס, קבעו את התוכניות והיעדים שלכם.

ראשית

אתה צריך לעשות מחקר מעמיק על השקעות נדל"ן כדי לראות אם זה מתאים לך. המטרה של בחירת אסטרטגיית מימון היא לצמצם את סוגי הנכסים שניתן לרכוש. דעו כמה עולה בית קהילתי טיפוסי למטר מרובע וכמה שכירות אתם יכולים לגבות עבור השקעה בנכס מסוים.

לפתח פוטנציאל משופר של נכסים חקלאיים או לבנות דיור שתוכלו להשכיר

או להפוך השקעות נדל"ן לאטרקטיביות יותר עבור השוכרים כך שתוכל לגבות דמי שכירות גבוהים יותר. במקום לקנות בית למגורים, השקעה היא קניית נדל"ן שיניב הכנסה. זה יכול להיות שאתה קונה בית שאתה מתכוון לשפץ (לשפץ ולמכור במהירות עבור יותר ממה שקנית אותו) או להשכיר אותו. רכישה יכולה להיות זולה כמו מקדמה של 10,000 $.

לאחר רכישת נכס

השקיעו מעט בבנייה מחדש ולאחר מכן שערכו אותו מחדש. כאשר אתה מעלה את ערך הנכס, אתה יכול למחזר אותו בהתאם לתוכניות שלך. באופן כללי, אם אתה מחזיק ברכוש, אל תסמוך על הכרת תודה כדרך להרוויח כסף. במקום זאת, אתה משכיר אותו לאחרים או מתקן אותו בעצמך ומחזיר אותו לשוק במחיר גבוה יותר.

ייתכנו מספר קורסים

מדריכים, ואפילו תוכנות שמתיימרות לעזור בהיבט הספציפי הזה של השקעה, אך רק לעתים רחוקות הם עוקבים אחריהם. בין אם משקיעי נדל"ן משתמשים בנכס שלהם כדי לייצר הכנסה מדמי שכירות או יקח את זמנם עד שהזדמנות המכירה המושלמת תופיע, אפשר ליצור תוכנית השקעה חזקה על ידי תשלום חלק קטן יחסית מההשקעה לפני שווי הנכס הכולל. השקעה בנדל"ן מוצלחת יותר מכישלון בהשוואה לכלי השקעה אחרים. במילים פשוטות, נדל"ן להשקעה הוא נדל"ן, בין אם זה דירה, דופלקס, בית משותף, בית או חלקת קרקע שאתה קונה כדי לייצר הכנסה.

הכסף שהרוויח מהשקעות נדל"ן יכול להגיע מהכנסות משכירות או הערכה

סוג זה של השקעה בנדל"ן מטרתו לקנות ולנהל נדל"ן, כמו בית משותף, כדי להגדיל את תזרים הכסף מדמי השכירות של השוכר. הכנסה זו מתקבלת על ידי אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן כמו סוכני נדל"ן המקבלים עמלות על נדל"ן שסייעו ללקוח לקנות או למכור, או חברות ניהול נכסים שמקבלות אחוזים משכר הדירה בתמורה להשלמת עסקאות. תכונה. עם זאת, זה לא קל כמו לקנות נכס ולראות איך זה מרוויח כסף.

זה עדיין דורש השקעה הונית, אם כי פחות מרכישת נדל"ן בפועל. פלטפורמות אלו מחברות בין מפתחי נדל"ן למשקיעים שרוצים לממן פרויקטים באמצעות חוב או הון עצמי.

המשקיעים מקווים לקבל תשלומים חודשיים או רבעוניים בתמורה לתשלומי סיכון משמעותיים ועמלות לפלטפורמה

קרנות REIT נוטות לשלם דיבידנדים גבוהים, מה שהופך אותן להשקעה רגילה לפרישה. משקיעים שאינם זקוקים להכנסה קבועה או שאינם רוצים לקבל אותה יכולים להשקיע מחדש באופן אוטומטי את הדיבידנדים הללו כדי להגדיל עוד יותר את השקעתם.

הם מאפשרים למשקיעים להשקיע בנדל"ן

ובעוד ש-REIT משלמים את רוב ההכנסה החייבת שלהם, המשקיעים אחראים לתשלום מס הכנסה. בהשוואה לסוגים הנ"ל של השקעות נדל"ן, REITs מאפשרים למשקיעים לגשת להשקעות שאינן למגורים כגון קניונים או בנייני משרדים, שבדרך כלל לא ניתן לרכוש ישירות עבור משקיעים בודדים. REIT נוצר כאשר חברה (או נאמנות) משתמשת בכסף של משקיעים כדי לקנות ולנהל נדל"ן מניב. עם זאת, במקום לגייס כסף לרכישת מניות ואג"ח, הוא מתמקד ברכישת נדל"ן מסחרי מניב הכנסה כמו משרדים, מחסנים, דירות או בתי מלון.

זוהי השקעה טובה אם אתה חוקר מה נדרש

כדי להפוך לבעלים ואתה יודע את הפרטים הקטנים של השקעות נדל"ן. אבל לאחר קריאת המדריך הזה על מה שרוכשי נכסים להשקעה צריכים לדעת, אתה יכול לקבל החלטה מושכלת לגבי הרכישה שלך. כמובן שאי אפשר לצפות להתחיל להשקיע או לפתוח בתים ללא ידע בסיסי, אבל השקעה היא בעיקר משחק זוגיות.